Menu

Home

Oferty specjalne

Dla zdrowia

Dla urody

Dla rodziny i dzieci

Dla biznesu

Restauracja LATERNA

SPA & Wellness

Klub HYDROFOBIA

Galeria

Kontakt

Voucher

Hotel Przyjazny Rodzinie


Bogate zaplecze dla najmłodszych oraz zaangażowani animatorzy to powód, dla którego możesz z pełnym zaufaniem powierzyć dziecko naszej profesjonalnej opiece, w konsekwencji czego, Baltic Plaza hotel**** mediSPA & fit, został uhonorowany zaszczytnym Certyfikatem Hotel Przyjazny Rodzinie, jako miejsce przyjazne rodzinom i dzieciom.


Dzieci kochają nasz hotel.

Klub Pirat z mnóstwem zabawek, zjeżdżalniami, basenem z piłeczkami, bocianim gniazdem, X-boxem. to jedno z tych miejsc, gdzie czas płynie własnym rytmem. Panie animatorki organizują dzieciom czas zajęciami plastycznymi, grami, konkursami, zabawami rozwijającymi zdolności manualne i poznawcze.
Zewnętrzny plac zabaw w kształcie fregaty spełnia dziecięce marzenia. Każdy może tu poczuć się jak kapitan Drake, Amerigo Vespucci czy Krzysztof Kolumb.

Dla rodzin z dziećmi jest wiele udogodnień i atrakcji.


Przestronne, dwupokojowe apartamenty, spokojne, bezpieczne i zielone otoczenie obszaru Natura 2000, świeżość morskiego powietrza- to wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi.

Tak wspaniałe miejsce plus wyjątkową dbałość o małego gościa personelu Baltic Plaza hotel**** mediSPA & fit gwarantują najlepszą rekomendacje programu HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE.


W Baltic Plaza hotel**** mediSPA & fit specjalnie dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy wiele różnych atrakcji:

Plac zabaw – zbudowany w kształcie fregaty wspaniale wpisuje się w dziecięce marzenia. Stanąć na mostku jak kapitan Jack Sparow, powieść oczyma po widnokręgu, zjechać na linie, wspinać się po trapie, przygotować załogę do abordażu… Hej bosmanie, wybieraj cumy, każ stawiać żagle, kurs na przygodę!

Klub Pirata – stworzony z myślą o dzieciach w różnym wieku. Różne gry, zabawki, zjeżdżalnie, basen z piłkami, nie pozwolą się nudzić nikomu. Zaangażowani i świetnie przygotowani animatorzy prowadzą zajęcia dla wszystkich chętnych. Zapaleni miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas gier dedykowanych na X-box’a.

Sala komputerowa Zonda – Internet coraz bardziej jest częścią naszego życia. Nasze dzieci komunikuję się ze swoimi przyjaciółmi za pośrednictwem różnych portali społecznościach. Wiemy jak ważna to więź dlatego przygotowaliśmy dla naszych młodszych gości salę komputerową Zonda wyposażoną w 10 stanowisk komputerowych z dostępem szybkiego internetu każde.

Nauka pływania – w Baltic Plaza hotel**** mediSPA & fit instruktorzy nauki pływania prowadzą zajęcia dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: starszych i młodszych. Program nauki dostosowany jest do umiejętności dzieci i pozwala w przyjazny sposób oswoić się z wodą.

Warsztaty malarskie - artysta, malarza - Witolda Michoni, który prowadzi warsztaty z młodymi adeptami sztuki. Prawdziwy malarz, prawdziwe sztalugi, prawdziwe farby, prawdziwe palety do ich mieszania i pędzel w ręku młodego artysty...

Być może właśnie tu zrodzi się pasja na całe życie.

Przyczepki i siodełka dla najmłodszych – bezpośrednie sąsiedztwo ścieżek rowerowych i szlaków pieszych prowokuje Gości Baltic Plaza hotel**** mediSPA & fit do dłuższych eskapad. Specjalnie dla tych najmłodszych przygotowaliśmy w naszej wypożyczalni sprzętu sportowego przyczepki i siodełka do rowerów. Teraz Państwa pociechy z radościa będą dopominać się rodzinnych, nawet najdłuższych wypraw.

Wyposażenie pokoi – w Baltic Plaza hotel**** mediSPA & fit wiemy jak ważne są szczegóły. Podgrzewacze do butelek, łóżeczka, deski do przewijania, wanienki, zabezpieczenia miejsc poboru prądu, zabezpieczenia narożników i kantów to tylko część bogatej oferty akcesoriów podnoszących komfort podróży z dzieckiem i jego bezpieczeństwo podczas pobytu w hotelu.