Menu

Home

Oferty specjalne

Dla zdrowia

Dla urody

Dla rodziny i dzieci

Dla biznesu

Restauracja LATERNA

SPA & Wellness

Klub HYDROFOBIA

Galeria

Kontakt

Voucher

Imprezy Integracyjne dla Firm


Imprezy integracyjne


Bogate i bardzo nowoczesne zaplecze konferencyjne Baltic Plaza hotel****mediSPA & fit, w pełni wyposażone pod najbardziej wymagającego klienta, zachęca do organizowania w hotelu szkoleń, spotkań, eventów firmowych czy branżowych Takie spotkania są świetną okazją do budowania więzi i relacji między Partnerami, współpracownikami, pracownikami i kadrą zarządzającą, firmami i ich kluczowymi klientami.


Hotel dysponuje salonem gier wyposażonym w stoły do snookera, bilarda i cymbergaja, stołami do gier planszowych, darts. Klub nocny HYDROFOBIA zapewni wyśmienite drinki i wspaniałe dyskoteki.

Możemy na życzenie przygotować różne programy integracyjne i zabawy. Wspólna zabawa uczy skutecznej komunikacji i działania w zespole. Jest także idealną okazją do poznania siebie nawzajem. Dodatkowym atutem jest doskonała lokalizacja hotelu: dojazd  nowo wybudowaną drogą objazdową Kołobrzegu, bliskość morza, dużo zielonego terenu wokół hotelu.


 Przykładowe  programy integracyjne:

  • Wspólne połowy dorsza – ten program to prawdziwie męskie wyzwanie. Wyjście w morze, gdy słońce dopiero skrada się za widnokręgiem. Pierwsze emocje pojawiają się już, gdy jednostka burtami mija główki wejścia do portu. Jedna, druga, trzecia fala rozbijają się o dziób statku. Morska bryza działa orzeźwiająco. Kilkadziesiąt minut później ląd ginie za widnokręgiem. Poczujesz się jak wilk morski. Szyper obwieszcza dotarcie do łowiska. Krótki instruktaż i już można rozpocząć walkę z naturą. Kto z Was złowi większą rybę? Zmęczeni ale szczęśliwi wracacie do portu. Już teraz wiecie, jak to jest być morskim wilkiem.
  • Wieczór Al Capone - po uroczystej kolacji, na salę bankietową wpada 3 gangsterów wraz z konferansjerem. Strzela z broni hukowej. Konferansjer krótko mówi o latach 30 o prohibicji, itp. Prosi klientów o powstanie i zaprasza do nielegalnego kasyna. Klienci przechodzą przez drzwi, w których krupierki rozdają koperty z szogun dolarami. Każdy z gości otrzymuje taką samą ilość szogun dolarów. Impreza toczyć się będzie swoim życiem, czyli klienci będą pochłonięci grami hazardowymi. W między czasie przeprowadzimy kilka konkursów (na kasę), min. siłowanie się klientów na rękę. Pod koniec imprezy wręczymy nagrodę dla najlepszego szulera.
  • Wspólna wyprawa piesza lub rowerowa – otoczenie Parku NATURA 2000 i bezpośrednie sąsiedztwo ścieżek rowerowych i szlaków pieszych sprzyja wspólnym wyprawom. Można poznać ciekawe miejsca, pomniki przyrody, wspólnie wyznaczyć marszrutę.
  • Warsztaty malarskie – pod okiem znanego artysty, Witolda Michonia, poznacie arkana malarskiego rzemiosła. Prawdziwa sztaluga, pędzel i farby a wszystko przyprawione szczyptą dobrego humoru. A może namalujecie wzajemnie swój portret?
  • Statkiem na zachód słońca lub nawet na wyspę Borholm – zachód słońca na pełnym morzu jest niezwykłym spektaklem. Gra światła mieniącego się wszystkimi kolorami i wielka ognista kula znikająca tuż za widnokręgiem, pozostaną na długo w pamięci. Celem morskiej wyprawy może być port NexØ na duńskiej wyspie Bornholm. Podczas pobytu w tej malowniczej miejscowości będzie można zwiedzić wiele ciekawych miejsc. Kosztując miejscowe specjały poczujecie się, jak marynarze odwiedzający kolejny port.
  • I wiele innych, w ramach TEAM BUILDING...

Na życzenie naszych Gości przygotujemy indywidualny program integracyjny dopasowany do potrzeb zamawiającego.