Menu

Home

Oferty specjalne

Dla zdrowia

Dla urody

Dla rodziny i dzieci

Dla biznesu

Restauracja LATERNA

SPA & Wellness

Klub HYDROFOBIA

Galeria

Kontakt

Voucher

Strefa Wellness & SPA


Hotelowa Strefa Wellness sprzyja zachowaniu balansu pomiędzy pracą i odpoczynkiem. Tu, po intensywnym, pracowitym dniu można zrelaksować się i nabrać świeżej energii do dalszej pracy.

Do dyspozycji  gości jest basen z przeciwprądem, dwie sauny i łaźnia parowa oraz jacuzzi. Strefa wellness  dostępna jest dla gości bezpłatnie.


Dla aktywnych mamy szereg możliwości czynnego odpoczynku – w hotelu dostępne są  rowery i  kijki do nordic walking, hotel okalają piękne tereny zielone, z trasami spacerowymi, biegowymi i rowerowymi.

Zaledwie 5-minutowy dystans od szerokiej, piaszczystej plaży, daje szansę zanurzenia się w morskiej wodzie nawet, jeśli przerwy pomiędzy sesjami szkoleniowymi są krótkie i nie ma zbyt wiele wolnego czasu.


 SPA


Hotelowe Centrum mediSPA zadba również o ludzi biznesu. Nawet, jeśli nie ma czasu na dłuższy pobyt, warto skorzystać z niektórych zabiegów i poznać  zbawienny wpływ masażu, zabiegów solankowych, czy okładów borowinowych, które przyniosą ulgę ciału i duszy.  

Grupom biznesowym szczególnie polecamy nasz autorski program relaksacyjny „Wellness Natura 2000”.


W gabinetach kosmetycznych wykwalifikowany personel zadba o skórę, twarz, ciało, dłonie, stopy, paznokcie, wykonując zabiegi i służąc fachową poradą.