Menu

Home

Oferty specjalne

Dla zdrowia

Dla urody

Dla rodziny i dzieci

Dla biznesu

Restauracja LATERNA

SPA & Wellness

Klub HYDROFOBIA

Galeria

Kontakt

Voucher

Wyposażenie Sal Konferencyjnych i Sprzęt


 


 

Mistral

Pasat

Laterna

Monsun

Solano

Zonda
Nagłośnienie + + +      
Klimatyzacja + + + + + +
Światło dzienne     + + +  
Rzutnik* + +        
Tablica (lub ściana) + + + + + +
Flipchart* + +        
Wi-Fi + + + + + +

* W posiadaniu hotelu 2 sztuki-można przenosić do każdej z sal w zależności od potrzeb

 

Tablica interaktywna


Tablica interaktywna to urządzenie współpracujące z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który  jest obsługiwany specjalnego pisaka (technologia elektromagnetyczna). Tablice interaktywne  umożliwiają wyświetlanie dowolnej zawartości komputera, np. pliki Microsoft Office, strony WWW, zdjęcia, filmy w dużym formacie. Jednak najważniejszą jej cechą jest pełna interakcja z użytkownikiem. Prowadzący/uczestnik prezentacji, stojąc przy tablicy może obsługiwać dowolny program uruchomiony w komputerze. Na każdym wyświetlonym na tablicy obrazie/zdjęciu/tekście może pisać, notować, zaznaczać, podkreślać. Wszystkie, naniesione na tablicę notatki można zapisać rozesłać pocztą e-mail/umieścić na serwerze  lub wydrukować.


Zalety wykorzystania tablic interaktywnych podczas szkoleń i konferencji:

  • Skuteczna, interaktywna i wzbogacona prezentacja -  uczniowie/słuchacze są bardziej zainteresowani lekcją, skupiają uwagę na zagadnieniu, nie muszą sporządzać notatek
  • Intuicyjna i łatwa obsługa
  • Mobilność – wykorzystując mobilny stojak do tablicy, istnienie możliwość współdzielenia jej pomiędzy salami konferencyjnymi

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania – projektory  krótkoogniskowe, dedykowane do współpracy  z tablicami interaktywnymi oraz akcesoria, np. stojaki do tablic, uchwyty do projektorów pozwalają uniknąć cienia na wyświetlanym obrazie oraz zadbać o bezpieczeństwo wzroku uczestników konferencji czy szkolenia, który może zostać uszkodzony przez silne światło wydobywające się z tradycyjnego projektora.


  • Lepsze wykorzystanie programów multimedialnych, filmów, materiałów dydaktycznych i Internetu  poprzez możliwość  robienia notatek na stopklatkach i zapisywania ich w formie elektronicznej
  • Możliwość obserwacji na dużym ekranie,  analizy przedmiotu wykładu czy szkolenia
  • Stały dostęp do informacji  - wszystkie zajęcia prowadzone przy użyciu tablicy interaktywnej mogą zostać zapisane, dzięki czemu mogą być wykorzystane w dowolnej chwili na kolejnych zajęciach.

Dodatkowo można je umieścić na serwerze firmowym  lub rozesłać uczestnikom pocztą e-mail.


Oprogramowanie RM Easiteach oraz Qomo Flow!Works

Dołączone do tablic interaktywnych  oprogramowanie Flow!Works (do tablic Qomo) dodatkowo zwiększa możliwości interaktywnej prezentacji. Posiada wiele elastycznych funkcji, które można dopasować do tematyki zajęć i poziomu zaawansowania słuchaczy.  Dzięki temu tablica interaktywna staje się narzędziem, które może być wykorzystywane podczas całego procesu kształcenia.


Projektory multimedialne

To bardzo zaawansowane urządzenia umożliwiające przeniesienie obrazu  z ekranu komputera  lub innego nośnika wprost na ekran lub tablicę multimedialną.

Bardzo trwałe i wydajne lampy pozwalają na długą i bezobsługową pracę będąc jednocześnie przyjaznymi dla wzroku.

Parametry techniczne urządzenia umożliwiają sprzężenie go z tablicą multimedialną. Taki zespół urządzeń umożliwia obsługę zainstalowanych na komputerze aplikacji przy użyciu specjalnego pisaka bezpośrednio z tablicy.


Monitor

Monitor o przekątnej 46’’ z ekranem wykonanym w technologii LCD umożliwia wyświetlanie wysokiej jakości  obrazu i za pomocą wielu  interfejsów  i sprzężenie z różnymi urządzeniami odtwarzającymi. Głębia obrazu i nasycenie barw zaspokoi najwybredniejsze gusta.

Zamocowanie urządzenia na mobilnym stojaku umożliwia jego swobodne przemieszczenie w salach konferencyjnych i w całym obiekcie.


Nagłośnienie

Sale konferencyjne przystosowane dla liczby uczestników większej niż 40 wyposażone są w stacjonarne nagłośnienie połączone z mikrofonami bezprzewodowymi lub tradycyjnymi zgodnie z życzeniem organizatora konferencji lub szkolenia. 


 

Nazwa sal konferencyjnych szkolny

Styl szkolny
teatralny

Styl teatralny
u

Styl „U”
narada

Narada
Mistral 25 35 25 25
Pasat 50 65 35 35
Mistral + Pasat 75 100 60 60
Laterna 80 130 120 60
Laterna + Mistral + Pasat 155 230 110 120
Monsun 25 30 20 20
Solano 25 30 20 20
Zonda Sala komputerowa -10 stanowisk