Menu

Home

Oferty specjalne

Dla zdrowia

Dla urody

Dla rodziny i dzieci

Dla biznesu

Restauracja LATERNA

SPA & Wellness

Klub HYDROFOBIA

Galeria

Kontakt

Voucher

Raj Dla Najmłodszych


Baltic Plaza hotel****mediSPA & fit dla Najmłodszych

Dzieci, nasza miłość, nasza radość , nasza chluba. Gdy są szczęśliwe i my cieszymy się wraz z nimi. Chętnie jeździmy do miejsc, gdzie będą się czuły wyjątkowo...


Tak wspaniałe miejsce, jak również wyjątkowa dbałość całego personelu o małego Gościa Baltic Plaza hotel****mediSPA & fit, gwarantują najlepszą rekomendację programu HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE.

Przestronne, dwupokojowe apartamenty, spokojne, bezpieczne i zielone otoczenie obszaru Natura 2000, świeżość morskiego powietrza, to wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi.

 W Baltic Plaza hotel****mediSPA & fit, specjalnie dla naszych najmłodszych Gości, przygotowaliśmy wiele różnych atrakcji.


Plac Zabaw – zbudowany w kształcie fregaty wspaniale wpisuje się w dziecięce marzenia. Stanąć na mostku jak kapitan Jack Sparrow, powieść oczyma po widnokręgu, zjechać na linie, wspinać się po trapie, przygotować załogę do abordażu… Hej bosmanie, wybieraj cumy, każ stawiać żagle, kurs na przygodę!


Klub Pirata – stworzony z myślą o dzieciach w różnym wieku. Różne gry, zabawki, zjeżdżalnie, basen z piłkami, nie pozwolą się nudzić nikomu. Zaangażowani i świetnie przygotowani animatorzy prowadzą zajęcia dla wszystkich chętnych. Zapaleni miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas gier dedykowanych na Xbox`a.


Sala komputerowa Zonda – Internet coraz bardziej jest częścią naszego życia. Nasze dzieci komunikuję się ze swoimi przyjaciółmi za pośrednictwem różnych portali społecznościach. Wiemy jak ważna to więź dlatego przygotowaliśmy dla naszych młodszych gości salę komputerową Zonda wyposażoną w 10 stanowisk komputerowych z dostępem szybkiego internetu każde.


Nauka pływania – instruktorzy nauki pływania prowadzą zajęcia dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: starszych i młodszych. Program nauki dostosowany jest do umiejętności dzieci i pozwala w przyjazny sposób oswoić się z wodą


Warsztaty malarskie z prawdziwym artystą –  artysta, malarz Witold Michoń, prowadzi warsztaty z młodymi adeptami sztuki. Prawdziwy malarz, prawdziwe sztalugi, prawdziwe farby, prawdziwe palety do ich mieszania i pędzel w ręku młodego artysty... Być może właśnie tu zrodzi się pasja na całe życie.


Przyczepki i siodełka dla najmłodszych – bezpośrednie sąsiedztwo ścieżek rowerowych i szlaków pieszych prowokuje Gości Baltic Plaza hotel**** mediSPA & fit do dłuższych eskapad. Specjalnie dla tych najmłodszych przygotowaliśmy w naszej wypożyczalni sprzętu sportowego przyczepki i siodełka do rowerów. Teraz Państwa pociechy z radością będą dopominać się rodzinnych, nawet najdłuższych wypraw.


Wyposażenie pokoi wiemy, jak ważne są szczegóły. Podgrzewacze do butelek, łóżeczka, deski do przewijania, wanienki, zabezpieczenia miejsc poboru prądu, zabezpieczenia narożników i kantów to tylko część bogatej oferty akcesoriów podnoszących komfort podróży z dzieckiem i jego bezpieczeństwo podczas pobytu w hotelu.


Czy już wiesz, gdzie Twoje dziecko będzie chciało wracać w każdej wolnej chwili...?