Menu

Home

Oferty specjalne

Dla zdrowia

Dla urody

Dla rodziny i dzieci

Dla biznesu

Restauracja LATERNA

SPA & Wellness

Klub HYDROFOBIA

Galeria

Kontakt

Voucher

Bankiety i Wesela


Oferta Weselna i  inne uroczystości rodzinne.


Ten dzień, ta chwila…


 

Przepięknie położony, elegancki i komfortowy baltic plaza hotel****mediSPA & fit,to  najlepszy wybór na tak ważną uroczystość rodzinną jak wesele, chrzciny czy komunia, a także osiemnaste urodziny, które zapiszą się w pamięci do końca życia.

Ceremonia ślubna w kościele, w Urzędzie Stanu Cywilnego a może ceremonia na plaży lub wśród zieleni krajobrazu otaczającego hotel****Baltic Plaza...?

Jesteśmy doskonale przygotowani do zorganizowania dużych i małych imprez.

Dysponujemy pięknie oświetloną salą restauracyjną, doskonale przystosowaną na przyjęcie dla 50 - 70 osób, lub przestrzenią bankietową idealną do zorganizowania przyjęcia weselnego dla 100 -130 Gości, bądź dla innej, podniosłej ceremonii rodzinnej.

Wyborne potrawy z menu wybranego przez Parę Młodą będą kusić Gości weselnych zapachem, smakiem i sposobem podania.

Profesjonalna i dyskretna obsługa zadba, z należytą starannością, o każdego z Gości.

Dla Państwa przygotowaliśmy trzy przykładowe menu weselne w różnych cenach. To jedynie propozycje wstępne, bowiem jesteśmy otwarci  na wszelkie Państwa sugestie i życzenia . Nasz wysoko wykwalifikowany zespół przygotuje dla Państwa każdą potrawę. Indywidualnie skomponowane menu będzie idealnie wpisywało się w styl i charakter imprezy.

 Młodej Parze oferujemy bezpłatnie apartament o podwyższonym standardzie, z niespodzianką od hotelu, a Gościom weselnym nocleg, w bardzo atrakcyjnej cenie, w komfortowych i  przestronnych dwupokojowych apartamentach, w których wygodnie mogą nocować 2, 3 lub nawet 4 osoby.

Zachęcamy  również do skorzystania z szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie przygotowań do ceremonii ślubnej, a po niej także będą  sposobem na szybką rewitalizację po wyśmienitej zabawie. 

 

Nasza oferta jest jedynie wstępną propozycją. Z przyjemnością omówimy szczegóły, podczas osobistego spotkania i przygotujemy indywidualną ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań w każdym szczególe.

To dla nas zaszczyt móc uczestniczyć, w tak ważnej w życiu każdego człowieka, chwili. Dołożymy wszelkich starań, by było to wspaniałe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju przeżycie.

 

Organizujemy także konferencje, 18-te urodziny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie i  rocznice .

Serdecznie zapraszamy!

 


Baltic Plaza hotel****mediSPA & fit

Marzena Bakalarczuk

Kierownik Gastronomii

Tel. 797 908 054

E-mail: m.bakalarczuk@balticplaza.eu