Menu

Home

Oferty specjalne

Dla zdrowia

Dla urody

Dla rodziny i dzieci

Dla biznesu

Restauracja LATERNA

SPA & Wellness

Klub HYDROFOBIA

Galeria

Kontakt

Voucher

Nasi specjaliści

 

                  Z przyjemnością, witamy Cię w naszej strefie SPA. Gdzie nasi specjaliści pomogą odzyskać Twojej skórze Blask i witalność oraz przeniosą Cię w błogi stan odprężenia.

 

 

 

Mgr PAULINA BORUCH – absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Terapeutka SPA & Wellness.

Wykonuje zabiegi manualne, aparaturowe i estetyczne na najwyższym poziomie. Jej pasją jest poznawanie nowych trendów i technologii wykorzystywanych w kosmetologii.

Z natury romantyczna - uważa, że we wszystkim można dostrzec piękno, wystarczy odpowiednio spojrzeć.

 

Mgr JAGODA MARKWANT – absolwentka kierunków kosmetologia i analityka medyczna Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Pedagog i wykładowca szkół kosmetycznych.

Specjalista zabiegów na twarz i ciało. Ceniony doradca z zakresu wizażu. Zdaniem naszych klientek, wyczarowuje fantastyczne makijaże. Koi dotykiem, a za jej sprawą, ulatują wszelkie troski i dolegliwości.  

 

AGATA JAKSZUK – absolwentka specjalizacji z zakresu kosmetologii leczniczej Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Tryskająca energią profesjonalistka.

Zaraża pięknem i dobrnym humorem. Świetnie odnajduje się w zakresie pielęgnacji cery, a za swojego konika uważa dermatologię. Jej misją jest doskonalenie swoich umiejętności.

 

Mgr MONIKA BUDZIŃSKA – instruktor odnowy biologicznej i technik usług kosmetycznych. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu i Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.

Na co dzień bardzo aktywna, wszechstronnie uzdolniona, chętnie podejmuje nowe wyzwania. Organizatorka zajęć rekreacyjno-ruchowych i fitness.

 

MATEUSZ DROBEK – dyplomowany masażysta – pasjonat masaży relaksacyjnych. Angażuje całą swoją wiedzę i doświadczenie do tego, aby jego klienci czuli się świetnie we własnej skórze.

Prywatnie sympatyk szybkiej jazdy, interesuje się sportami motocyklowymi.

 

RAFAŁ GÓRALSKI – dyplomowany masażysta, najbardziej doceniany przez stałych klientów. Specjalista od masaży klasycznych i zabiegów z zakresu fizykoterapii.

Obecnie uczy się języka norweskiego i planuje emeryturę wśród fiordów.